Horner zapewnia, że ​​Red Bull będzie tam w 2016 roku

Christian Horner, szef zespołu Red Bull Racing, potwierdził, że Red Bull pozostanie w F1 w przyszłym roku pomimo niepewności co do przyszłego producenta silników.

opublikowany 13/11/2015 à 21:20

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Horner zapewnia, że ​​Red Bull będzie tam w 2016 roku

Chociaż tożsamość przyszłego producenta silników Red Bulla w dalszym ciągu podsyca spekulacje na padoku F1, firma Dietricha Mateschitza stara się uspokoić opinię publiczną po wzmiance o możliwym odejściu. Christian Horner, szef zespołu ds Red Bull Racing, przemawiał, aby zapewnić o przyszłości austriackiego społeczeństwa w tej dyscyplinie.

„Chcemy być w F1 w przyszłym roku i w kolejnych latach”.– skomentował dyrektor stajni Milton Keynes w sklepie BBC Sport. „Ciężko pracujemy, aby otrzymać możliwie najbardziej konkurencyjną ofertę. Mam nadzieję, że pod koniec sezonu będziemy mogli ogłosić nasze plany. »

Czas ucieka Red Bullowi, którego przyszły producent silników pozostaje nieznany na nieco ponad dwa miesiące przed pierwszymi testami sezonu 2016. Renaultjej obecny dostawca znajduje się w złożonej sytuacji, która częściowo zależy od przejęcia Lotus F1 Team.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz