Jenson Button przysięga na McLarena

Jenson Button potwierdził, że pozostanie w F1 tylko wtedy, gdy będzie mógł kontynuować karierę w McLarenie.

opublikowany 17/09/2015 à 12:11

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Jenson Button przysięga na McLarena

Choć przyszłość Jensona Buttona w 2016 r. pozostaje niepewna, mistrz świata z 2009 roku przysięga wierność McLaren pomimo trudności, przez które przechodzi zespół od czasu współpracy z Hondą. 35-letni Brytyjczyk, który od 2010 roku broni barw drużyny Woking, prowadzi obecnie rozmowy na temat swojej przyszłości z Ronem Dennisem, dyrektorem angielskiej firmy.

„Ron i ja prowadzimy dobre dyskusje i mam nadzieję, że tak będzie dalej”., powiedział Jenson Button Centrala Sky Sports News. « Jeśli zostanę F1będzie z McLarenem. Od końca ubiegłego roku przeżyłem trudne chwile, ale spędziłem dużo czasu z tym zespołem i było też kilka dobrych chwil. Odniosłem z nią 8 zwycięstw, w 2011 roku zająłem drugie miejsce i stoczyłem kilka świetnych walk z kolegami z drużyny. Mam tam też wielu przyjaciół. »

Jenson Button jest również pewien, że McLaren wróci do formy od początku sezonu, a brytyjski zespół zdobył zaledwie 17 punktów po 13 Grand Prix. „Jestem przekonany, że ten zespół będzie w przyszłości walczył w czołówce. To tylko kwestia tego, czy tam będę, czy nie.” dodał kolega z drużyny Fernando Alonso.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz