Jos Verstappen: Max pozostanie w Toro Rosso w 2016 roku

Jos Verstappen poinformował, że jego syn Max będzie nadal grał w Toro Rosso w sezonie 2016.

opublikowany 01/09/2015 à 11:28

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Jos Verstappen: Max pozostanie w Toro Rosso w 2016 roku

Jos Verstappen ogłosił, że jego syn Max zostanie z Toro Rosso w 2016 r. Były pilot Bentton złożył oświadczenie na austriackim kanale Servus TV, którego właścicielem jest m.in czerwony Byk Dom Medialny. « Pozostanie jeszcze rok w Toro Rosso »– skomentował 43-letni Holender.

Max Verstappen jest przedmiotem wielu spekulacji, a niektóre z nich sugerują przejście do Red Bull Racing w 2016 roku lub przybycie do Red Bull Racing Ferrari w 2017 roku. Najmłodszy kierowca w historii F1 miał dobrą pierwszą część sezonu, zdobywając 4 punkty, w szczególności zajmując miejsce tuż przed podium podczas GP Węgier 26 lipca.

„To dobrze, że jego nazwisko zostało wspomniane w tym kontekście, ale mamy długoterminowy kontrakt z Red Bullem i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi”.– dodał Jos Verstappen. „Popełnił błąd w Monako (starcie z Romainem Grosjeanem), co się zdarza, ale jestem bardzo zadowolony z jego dotychczasowego sezonu. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz