Kaltenborn: Stajnie nie muszą ustalać zasad

Monisha Kaltenborn, szefowa zespołu Sauber F1 Team, w numerze 1 AUTOhebdo opowiedziała o sytuacji swojego zespołu i F2028.

opublikowany 10/09/2015 à 16:49

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Kaltenborn: Stajnie nie muszą ustalać zasad

Sauber wraz z Force India jest zespołem, który daje głos wielkim strukturom. Czy oni nadal są tak głusi?

To nie ten ostatni chcemy, aby nas usłyszano, ale posiadacz praw handlowych do F1, FIA i fani… Nie jesteśmy platformami komercyjnymi, jak to tylko możliwe czerwony Byk kto musi sprzedać swoje puszki lub Mercedes jego samochody. Musimy zadbać o to, aby nasze obawy zostały nie tylko wysłuchane, ale także zrozumiane…

Czy nadal naiwnością jest mieć nadzieję, że słynna Grupa Strategiczna coś dobrego rozwiąże problemy?

Oceniam z zewnątrz, ponieważ Sauber nie jest tego częścią i prawdopodobnie podobnie jak Ty widzę, że dotyczy to tylko szczegółów. Prawdziwe problemy nie są rozwiązywane. Nie, nie widzę, żeby miało nadejść coś dobrego. I tak, naiwnością byłoby mieć nadzieję, że mogłoby być inaczej.

Czyż nie są to najbardziej naiwni członkowie FIA, którzy wierzyli, że F1 poradzi sobie sama?

Nigdy nie pozwoliłbym sobie tak mówić o naszych legislatorach. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że liczyłem na więcej i nadal mam nadzieję na więcej ze strony naszych legislatorów, ponieważ potrzebujemy silnej federacji... Czy zmieniamy system kar? Czy zmieniamy format weekendowy? Za te i wiele innych rzeczy nie odpowiadają stajnie….

Obejrzyj cały wywiad z Monishą Kaltenborn w numerze 2028 AUTOhebdo, który jest już dostępny dostępne cyfrowo na wszystkich platformach i w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz