Kimi Räikkönen pozostaje ambitny

Po przedłużeniu kontraktu z Ferrari na przyszły rok Kimi Räikkönen pozostaje ambitny na koniec sezonu, a zwłaszcza na rok 2016.

opublikowany 20/08/2015 à 18:07

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

Kimi Räikkönen pozostaje ambitny

Jadąc z powrotem Kimi Räikkönen u boku Sebastiana Vettela na rok 2016, la Stabilny Ferrari położył kres plotkom, które spowodowały zastąpienie Fina kilkoma kierowcami, i zapewnił stabilizację na koniec sezonu 2015. Räikkönen ze swojej strony uważa, że ​​to ogłoszenie nie zmieni jego sposobu podejścia do weekendu, który ma się obecnie pojawić. na torze Spa-Francorchamps w Belgii, gdzie zwyciężył już czterokrotnie.

„To niczego nie zmienia. powiedział Fin na czwartkowej konferencji prasowej. Chcemy zrobić to samo, co w innych wyścigach. Zatem ten aspekt, kontrakt, nie zmieni podejścia ani końcowego wyniku weekendu. Miejmy nadzieję, że wynik będzie dobry, ale zrobimy wszystko tak, jak w każdym innym wyścigu. »

Stary pilot McLaren nie ukrywa jednak swoich ambicji na rok 2016i zamierza polegać na nadchodzących wyścigach, a także pracy Scuderia Ferrari, aby przygotować się do osiągnięcia tego celu. „Co roku jest tak samo, chcemy dobrze spisać się i walczyć o mistrzostwa w przyszłym roku i jestem pewien, że możemy wyprodukować nieco lepszy samochód niż w tym sezonie. Zespół pracuje bardzo dobrze i jestem zachwycony pobytem tutaj, ale musimy mieć dobrą drugą połowę roku, zmaksymalizować to, co mamy i przygotować się na przyszły rok. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz