F1 w celowniku Olivera Rowlanda

Ostatni mistrz w historii Formuły Renault 3.5 analizuje swoje opcje na rok 2016. Mówi się, że F1 jest na porządku dziennym.

opublikowany 28/10/2015 à 12:50

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

F1 w celowniku Olivera Rowlanda

W Le Mans we wrześniu ubiegłego roku, Oliver Rowland zdobył tytuł, który powinien pozostać ostatnim tytułem kierowcy przyznanym w Formule Renault 3.5, w związku z wycofaniem się marki Diamond z World Series i przejęciem przez RPM Racing pod nazwą Formuła 3.5 V8.

Tegoroczny rezydent Fortec Motorsports analizuje obecnie swoje opcje na sezon 2016. Przy wsparciu Fundacji Racing Step i blisko Dereka Warwicka, byłego kierowcy F1 i prezesem BRDC (Brytyjskiego Klubu Kierowców Wyścigowych) kilka torów wydaje się wyróżniać.

„World Series to dziedzina pełna cech i myślę, że nie ma lepszej szkoły, w której można rozwijać się jako kierowca. przyznaje 23-letni Brytyjczyk. I nic z tego, co powiem, nie udowodni tak samo, jak to, czego twoi byli uczniowie osiągają dzisiaj w F1. Muszę jeszcze poczekać, żeby poznać swoją przyszłość, ale nie jest wykluczone, że do nich dołączę…”

„Rozmawiamy z kilkoma osobami na temat jego przyszłości. Wielu było przekonanych o jego niesamowitym talencie. Wiele zespołów zaangażowanych w serię GP2 pytało, a my jesteśmy również w kontakcie z dwoma zespołami F1 i innymi DTM. "
Warwick również komentuje

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz