Bezpieczeństwo w menu Komisji Pilotów

Kilka tematów znalazło się w centrum dyskusji podczas ostatniego posiedzenia Komisji Kierowców FIA, które odbyło się w Paryżu.

opublikowany 15/09/2015 à 15:18

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Bezpieczeństwo w menu Komisji Pilotów

Bezpieczeństwo było w dużej mierze głównym tematem dyskusji na konferencji Komisja Kierowców FIA, któremu przewodniczy Emerson Fittipaldi, dwukrotny mistrz świata w F1, którego ostatnie spotkanie odbyło się w Paryżu.

W kolejce badania przeprowadzone przez Międzynarodową Federację w sprawie ochrony kokpitów Komisja podkreśliła, że ​​rozwiązania opracowywane dla F1 muszą „być proste i niedrogie do wdrożenia na wszystkich poziomach konkurencji jednomiejscowy. "

Pojawił się także pomysł stworzenia obowiązkowego kursu dla młodych ludzi wywodzących się z kartingu, który podkreślałby świadomość ich obowiązków i oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa. Kurs ten obejmowałby również szkolenie techniczne i sportowe. W szkoleniu mógłby zostać zaangażowany członek Komisji.

Przestrzeganie ograniczeń toru, element regularnie prowadzący do kar w sportach motorowych, był także przedmiotem dyskusji.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz