Lando Norris: „Wspaniale jest widzieć tych wszystkich fanów McLarena na trybunach! »

Lando Norris osiąga najlepsze kwalifikacje w swojej karierze, zajmując drugie miejsce. Traci pole position Verstappena na 48 tysięcznych.

opublikowany 03/07/2021 à 17:32

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Lando Norris: „Wspaniale jest widzieć tych wszystkich fanów McLarena na trybunach! »

Lando Norris będzie miał dobrą kartę do rozegrania jutro w wyścigu. / © Zdjęcie Joao Filipe / DPPI

Sesja kwalifikacyjna była ekscytująca pod wieloma względami. Lando Norris to jeden z głównych aktorów, których będzie można zobaczyć w to sobotnie popołudnie. Brytyjski kierowca spisał się imponująco, ustanawiając drugi najszybszy czas ze stratą zaledwie 48 tysięcznych do pole position. Lando Norris, obecnie czwarty w klasyfikacji kierowców, wystartuje jutro z pierwszego rzędu, po raz pierwszy w swojej karierze.

„To była fajna przejażdżka. Po ostatnim weekendzie chciałem wypaść jeszcze lepiej, Norris przyznaje. Dobrze być drugi, to prawdopodobnie najlepsze okrążenie, jakie przejechałem w mojej karierze. To dobrze wróży na jutro. Uczucie samochodu jest idealne, nie mogę się doczekać jutra. Strategia jest podobna w przypadku naszych konkurentów, ponieważ zaczniemy od średnich opon, co jest pozytywne.

Lando Norris ze swoim legendarnym humorem powitał powrót publiczności do kina czerwony Byk Ring, ubrany na pomarańczowo, aby wspierać lidera mistrzostw Max Verstappen.

„Wspaniale jest znów zobaczyć tak dużą publiczność i tych wszystkich fanów McLaren w kolorze pomarańczowym na trybunach. Dziękuję wam i do zobaczenia jutro na wspaniałym wyścigu! »

Lando Norris wystartuje jutro z drugiego miejsca na tych samych oponach, co Max Verstappen i kierowcy Mercedes. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Brytyjczyk wystartował z trzeciej pozycji, gdzie wyścig był dla niego znacznie bardziej skomplikowany. Mimo to udało mu się zająć piąte miejsce za Red Bullami i Mercedesem.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz