Lando Norris chce wierzyć w jutrzejsze podium w Styrii

Lando Norris skorzysta z kary Bottasa i jutro wystartuje z trzeciego miejsca.

opublikowany 26/06/2021 à 18:58

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Lando Norris chce wierzyć w jutrzejsze podium w Styrii

Jutro nowe podium dla Norrisa? / © Zdjęcie Florent Gooden / DPPI

Daleko przed swoim kolegą z drużyny, Lando Norris w sobotę zaprezentował się bardzo dobrze. Początkowo czwarty, skorzysta z kary Valtteri Bottas awansować na 3. miejsce.

„To były fajne kwalifikacje, mówi Norris. To jeden z torów, na którym największą frajdę sprawiają kwalifikacje podczas pokonywania szybkich zakrętów. Zdecydowanie jestem bardzo szczęśliwy, że jutro wystartuję z trzeciego miejsca. Trochę zaskoczony, ale szczęśliwy. »

Obwód czerwony Byk Ring wydaje się dobrze pasować brytyjskiemu kierowcy. Autor swojego pierwszego podium w F1 tutaj, podczas pierwszej rundy sezonu 2020, Norris ma nadzieję ponownie zająć miejsce w pierwszej trójce, ale wie, że będzie to bardzo trudne. 

„Wspaniale będzie ukończyć wyścig na podium, ale nie możemy zapominać, że są dwa Red Bulle i ich dwa Mercedes którzy są od nas dużo szybsi, stawia Norrisa we właściwej perspektywie. Celem będzie zdobycie bardzo dużych punktów w nadziei, że powtórzy się ubiegłoroczny scenariusz.”

W mistrzostwach Lando Norris jest na czwartej pozycji, wyprzedzając niejakiego Valtteriego Bottasa.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz