Przyszłość Massy będzie zależeć od Williamsa

Felipe Massa zapowiedział, że decyzję o swojej przyszłości w F1 podejmie na podstawie wyników Williamsa w 2016 roku.

opublikowany 06/11/2015 à 17:02

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Przyszłość Massy będzie zależeć od Williamsa

Po 13 sezonach F1 na zegarze Felipe Massa jest jednym z najstarszych kierowców na polach startowych. Brazylijczyk, który zadebiutował w tej dyscyplinie podczas GP Australii w 2002 roku za kierownicą Saubera planuje podsumować rok 2016 w momencie jego umowy z Williams skończy się.

„To będzie najważniejszy sezon, aby wiedzieć, czy będę kontynuował, czy nie”– przyznał były mieszkaniec ul Stabilny Ferrari na UOL Esporte. „Zostanę, jeśli dostanę szansę gry w konkurencyjnym zespole, w przeciwnym razie przestanę. Będę nadal ewoluował w F1, jeśli będę z zespołem takim jak Williams gdzie jestem bardzo szczęśliwy i gdzie oni również są bardzo szczęśliwi, że mnie mają. To dobra motywacja, aby kochać to, co robisz i czuć się docenionym. »

W wieku 34 lat Felipe Massa dał jasno do zrozumienia, że ​​obecnie nie ma obaw przed odejściem z F1. „Nie sądzę, że będę bać się przestać, powinno być dobrze. wiem to każdy musi kiedyś przejść na emeryturę, ale nie sądzę, żeby to jeszcze miało miejsce”– dodał Brazylijczyk.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz