Trwa pojedynek w Mercedesie

Lewis Hamilton i Nico Rosberg zdominowali piątkowy dzień, a Niemiec zmniejszył przewagę w drugim treningu nad swoim kolegą z drużyny. Obaj panowie spodziewają się trudnej walki.

opublikowany 04/09/2015 à 18:04

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Trwa pojedynek w Mercedesie

Si Lewis Hamilton wydawało się, że dziś rano był na innej planecie w wolnym treningu 1 po tym, jak wyprzedził swojego kolegę z drużyny o prawie pół sekundy Mercedes Nico RosbergNiemiec wrócił po południu po mistrzu świata, poddając się tylko 21 tysięcznych w EL2.

Wydaje się, że wewnętrzny mecz pomiędzy gwiazdami ponownie się rozpoczął, mimo że Hamilton nie wydawał się w pełni zadowolony ze swojego popołudniowego występu. "Dziś był dobry dzień. Po południu nie czułem się szczególnie komfortowo w pierwszych dwóch sektorach, rano było z pewnością lepiej.

więc Jestem pewien, że trzeba znaleźć rytm i dzisiaj wieczorem przeszukam dane, żeby je znaleźć. Nie ma nic wielkiego, tylko bardzo małe zmiany tu i ówdzie, które mogłyby dać coś więcej. Jak zawsze powinno być ciasno z Nico. »

Rosberg, który niedawno został ojcem, odnotował jego występ podczas symulacji kwalifikacyjnych. „Było bardzo blisko Lewisa. Wygląda na to, że tak będzie ciężka walka między nami. Nasz samochód jest tutaj niesamowity. »

Mercedes ma, pamiętajmy, używany siedem żetonów rozwoju pozostaje do jego dyspozycji w celu ulepszenia jednostki napędowej w hybrydzie W06.

0 Zobacz komentarze)