Przyszłość Jensona Buttona pozostaje niepewna

O ile pogłoska o ogłoszeniu odejścia Jensona Buttona na emeryturę pojawiła się kilka dni temu, to mistrz świata z 2009 roku nie przekazał żadnych nowych informacji w najbliższy czwartek na konferencji prasowej.

opublikowany 24/09/2015 à 08:48

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Przyszłość Jensona Buttona pozostaje niepewna

Przyszłość Jenson Snickers en F1 nie jest jeszcze postanowione. Chociaż zaproponowano możliwość ogłoszenia na Suzuce jego przejścia na emeryturę kilka dni temu, Brytyjczyk dał dziś w Japonii do zrozumienia, że ​​nic jeszcze nie zostało postanowione.

„Nie mogę dać Wam nic więcej w porównaniu do poprzedniego wyścigu, nie mam więcej informacji do przekazania. Będziesz musiał poczekać, przyznał na konferencji prasowej mistrza świata 2009. Prowadzimy dobre rozmowy z zespołem. Nie mogę powiedzieć więcej. Będę szczęśliwy w przyszłym roku, to jest najważniejsze. »

Pilot McLaren wyjaśniło również, że w odniesieniu do jego przyszłości dostępnych jest kilka opcji. „Istnieje wiele możliwości tego, co może wydarzyć się w przyszłym roku. Tak wiele możliwości. » Button może w szczególności skierować się w stronę Mistrzostw Świata wWytrzymałość. Do zdarzenia doszło także kilka tygodni temu w World RX Mini, na potrzeby sesji telewizyjnej.

0 Zobacz komentarze)