Postępowanie kontrolował Lewis Hamilton

Lewis Hamilton w dużej mierze zdominował niedzielne Grand Prix Włoch, ledwie przestraszony groźbą wreszcie zażegnanego rzutu karnego.

opublikowany 06/09/2015 à 20:12

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Postępowanie kontrolował Lewis Hamilton

Od rozpoczęcia włoskiego weekendu w piątek na Monzy, Lewis Hamilton całkowicie opanował swój temat. Za kierownicą A Mercedes W06 Hybrid, wyposażony w najnowsze rozwiązania w zakresie jednostki napędowej u gwiazdy, Mistrz Świata przeleciał przez cały wyścig, po dobrym manewrowaniu na starcie.

„Myślę, że prawdopodobnie wszyscy mieliśmy trudny start i udało mi się utrzymać swoją pozycję. Sebastian był naprawdę uczciwy i już w pierwszym zakręcie, a potem musieliśmy kopać, dbać o opony, dbać o opony, poszerzając różnicę... Naprawdę potrafiłem to opanować. Poczułem się naprawdę komfortowo. »

Brytyjczyk wskazał także, że w tę niedzielę jeździł doskonale zestrojonym samochodem, który wczoraj przyznał, że nie jest do końca zadowolony ze swojego występu. « Równowaga samochodu była idealna na wyścig. Więc może nie na kwalifikacje, ale na dzisiaj idealnie. To był jeden z moich faworytów od początku roku. »

Wraz z odejściem Nico Rosberga na emeryturę Lewis Hamilton, korzystając z kary czasowej po mecie (ciśnienie w lewej tylnej oponie W06 Hybrid zostało zmierzone przed startem zbyt nisko), skorzystał z okazji, aby zwiększyć swoją przewagę nad kolegą z drużyny, 53 punkty.

Pełny raport i analizę Grand Prix Włoch, przygotowane przez naszych specjalnych korespondentów w Monza, znajdziesz w numerze 2028 AUTOhebdo, dostępnym od jutrzejszego wieczoru w wersji cyfrowej, a od tej środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz