Według Matthew Cartera Lotus ma inne opcje

Choć wydaje się, że Lotusowi grozi przejęcie przez Renault, dyrektor zarządzający Enstone, Matthew Carter, wskazał, że ma inne opcje dotyczące przyszłości zespołu.

opublikowany 04/09/2015 à 17:13

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Według Matthew Cartera Lotus ma inne opcje

AUTOhebdo od kilku tygodni o tym informuje na swoich łamach, negocjacje w sprawie przejęcia Lotusu przez Renault postępują naprzód (patrz Ah nr 2026). Sytuacja oczekiwania na stajnięEnstone w Belgii nadal zakłócane są problemami pozasportowymi oraz skargą złożoną przez Charlesa Pica w związku z niewypełnionym kontraktem (patrz także Ah nr 2026).

W piątek na konferencji prasowej Matthew Carter, dyrektor generalny Lotus, wskazał jednak, że przejęcie przez Renault nie jest jedyną drogą do zabezpieczenia przyszłości formacji Romain Grosjean i pastor Maldonado.

„Mieliśmy problemy finansowe, a problemy finansowe są omawiane w całej prasie, wszyscy o nich wiedzą. Ciężko pracujemy za kulisami, Carter wyjaśnia. Żaden z problemów nie stał się wygórowany, a my nadal tu jesteśmy i nadal się ścigamy. Będziemy to robić nadal.

Negocjacje, o których mowa, toczą się za kulisami. Mam nadzieję, że w jakiś sposób zabezpieczy to naszą przyszłość lub w innym posunie się do przodu, i kiedy to mówię, mam na myśli tamto mamy więcej niż jedną opcję zapewnienia przyszłości drużynie. Na resztę wyścigów w tym sezonie mamy budżet i będziemy z nim pracować. »

Lotus pozostaje na podium zdobytym przez Romaina Grosjeana w Spa w Belgii, a dwa hybrydy E23 zakończyły drugą sesję treningową na torze Monza na 7. i 8. miejscu. Francuz pokazał się pewny siebie przed włoskim weekendem.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz