Lotus F1 przedstawia T127

Lotus F1 Racing ujawniło kolory i wygląd swojego samochodu Formuły 1, zwanego T127. Jednomiejscowy pojazd utrzymany jest w historycznych barwach marki.

opublikowany 12/02/2010 à 19:29

Artykuł wstępny

0 Zobacz komentarze)

Lotus F1 przedstawia T127

Lotus F1 Racing, po przeprowadzeniu testu swojego jednomiejscowy, ujawnił projekt i nazwę? T127? jego Formuła 1 miał wystartować w mistrzostwach świata w 2010 r. Po próbach na torze Silverstone, a następnie w Snetterton, jednomiejscowy samochód Hingham ujawnił kształty nawiązujące do rozwiązań zastosowanych przez niektóre zespoły w latach 2009 i 2010.

W piątek w Londynie Tony Fernandes zaprezentował samochód, okazując dumę z pracy wykonanej przez jego zespół w krótkim czasie. „ Jestem bardzo dumny, że mogę tu dzisiaj być i pokazać wszystkim owoce ciężkiej pracy zespołu w ciągu ostatnich pięciu miesięcy– oznajmił szef malezyjskiej drużyny. To bardzo wzruszające dla mnie i moich akcjonariuszy, że zespół, który pięć miesięcy temu nie istniał, jest teraz gotowy do działania, pełen entuzjazmu i pasji. »

« Osiągnęliśmy dwa główne kamienie milowe: potwierdziliśmy rejestrację i zaprezentowaliśmy nasz samochód, ale teraz zaczyna się prawdziwa praca.e, kontynuuje Fernandes. Od tego momentu przejdziemy do fazy testów. Jestem pewien, że zespół przekroczy pokładane w nim oczekiwania. »

« Ostatnie miesiące były najtrudniejsze w mojej karierze, ale było to wyzwanie dla całego zespołu, deklaruje Mike Gascoyne, dyrektor techniczny zespołu. Jestem zachwycony, że osiągnęliśmy ten punkt i mamy teraz świetny samochód, który daje nam dobrą podstawę do pracy na nadchodzący sezon. Trudna część zaczyna się teraz i wiem, że wszyscy w zespole są gotowi na to, co ich czeka. »

Znajdź album ze zdjęciami Lotus T127, klikając tutaj

Wkrótce znajdziesz nasz Przewodnik po F1 2010

0 Zobacz komentarze)