Lotus: Renault podpisuje list intencyjny z Gravity

Renault właśnie ogłosiło, że podpisało list intencyjny z Gravity Motorsports SARL, spółką zależną Genii Capital, w sprawie potencjalnego nabycia większościowego pakietu udziałów w kapitale Lotus F1 Team.

opublikowany 28/09/2015 à 09:49

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Lotus: Renault podpisuje list intencyjny z Gravity

Renault wydał komunikat prasowy potwierdzający „Podpisanie listu intencyjnego ws potencjalne przejęcie przez Renault większościowego pakietu udziałów w stolicy Lotusa F1 Zespół " z Gravity Motorsports, spółką zależną Genii Capital, obecnie właścicielem zespołu Esntone.

„Podpisanie tego listu intencyjnego stanowi pierwszy krok w kierunku projektu zespołu Renault w F1 w 2016 roku, kontynuując w ten sposób 38 lat zaangażowania marki w wiodącą dyscyplinę, jaką są sporty motorowe. Groupe Renault i Gravity Motorsports będą współpracować w nadchodzących tygodniach, aby przekształcić ten list intencyjny w ostateczną umowę, z zastrzeżeniem wszelkich warunków między nimi oraz z zainteresowanymi stronami, dojście do skutku »– napisano w komunikacie prasowym.

Data publikacji niniejszego komunikatu prasowego nie jest bez znaczenia, gdyż zespół Lotus F1 Team miał czas do poniedziałku 28 września na zrównoważ swoją sytuację finansową z brytyjskim wymiarem sprawiedliwości. Wysoki Trybunał w Londynie zagroził postawieniem zespołu w stan likwidacji, jeśli nie znajdzie rozwiązania.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz