Lotus pracuje nad wszystkimi opcjami na rok 2016

Oczekiwanie na przejęcie zespołu Lotus przez Renault zmusza strukturę Enstone do przygotowania się na wszystkie opcje w 2016 roku.

opublikowany 10/11/2015 à 11:56

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Lotus pracuje nad wszystkimi opcjami na rok 2016

Jeśli kilku inżynierów z Renault byłby już w tajemnicy ciężko pracujący Enstone, sformalizowanie przejęcia Lotusa F1 Zespół producenta w Losange wciąż czeka depuis list intencyjny sygnowany przez francuską markę. Brytyjski zespół potwierdził już jednak swoją przyszłą załogę, w skład której wchodzą Pastor Maldonado i Jolyon Palmer.

„Renault podpisało list intencyjny. Kierownictwo Renault i Lotus ciężko pracuje, aby umowa została podpisana. Sprawy postępują, ale wymagają czasu”, powiedział Matthew Carter, dyrektor zarządzający Lotus F1 Team Formuła1.com. „Mamy dwie opcje dotyczące przyszłorocznego silnika: Renault lub Mercedesi pracujemy z tymi parametrami. Stworzyliśmy dwa projekty dla jednomiejscowy Następny rok i skupiamy się na tych dwóch opcjach. »

Matthew Carter potwierdził również, że nazwa Lotus opuści F1, jeśli przejęcie przez Renault zostanie potwierdzone. „Zespół nie będzie już nazywał się Lotus, nazwa ta opuści sport. Obecnie posiadamy tę licencję, ale ktoś inny może ją przejąć.”– dodał dyrektor brytyjskiego zespołu.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz