Manor: brak gwarancji dla Pascala Wehrleina

Toto Wolff, dyrektor Mercedes Motorsport, powiedział, że Pascal Wehrlein nie ma zagwarantowanego dostępu do F1 w 2016 roku pomimo kontraktu niemieckiego producenta silników z Manor.

opublikowany 14/10/2015 à 10:35

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Manor: brak gwarancji dla Pascala Wehrleina

Przyszłe partnerstwo pomiędzy Manor F1 Zespół i Mercedes wydaje się być idealną okazją dla gwiazdorskiego producenta do wyrównania Pascal Wehrlein na polach startowych Grand Prix. Rezerwowy kierowca Mercedesa F1 rośnie w siłę, obejmując prowadzenie w klasyfikacji generalnej DTM z 37 punktami przewagi nad swoim bezpośrednim przeciwnikiem Edoardo Mortarą przed finałem sezonu rozegranym 18 października w Hockenheim (Niemcy).

Kukurydza Toto Wolff, dyrektor sportowy Mercedesa, chętnie zauważył, że nic nie zostało zrobione. „Temat pilotów był poruszany przy zawieraniu umowy, ale nie było to częścią umowy »– wyjaśnił Austriak agencji DPA. „ Manor ma teraz na sprzedaż ciekawą kierownicę z silnikiem i technologią Mercedesa Williams. Jeszcze nie skończyliśmy omawiać Pascala. »

Presja spoczywa na barkach Pascala Wehrleina, który cztery lata po koronacji uzyskanej w ADAC Formel Masters nadal jest na dobrej pozycji do zdobycia tytułu. „Ważne jest, aby podczas ostatniego weekendu DTM był skuteczny i nie popełniał błędów”, podkreślił Toto Wolff. „Możemy następnie omówić dostępne dla niego opcje. Ale Nie chodzi tylko o Manor, istnieją inne opcje w F1. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz