Manor: Wolff zszokowany odejściem Bootha i Lowdona

Toto Wolff był zaskoczony, gdy dowiedział się, że John Booth i Graeme Lowdon chcą opuścić Manor F1 Team pod koniec sezonu, kiedy w 2016 roku zespół będzie napędzany przez Mercedesa.

opublikowany 31/10/2015 à 15:46

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Manor: Wolff zszokowany odejściem Bootha i Lowdona

Toto Wolff, dyrektor wykonawczy ds Mercedes Motorsport był zszokowany, gdy dowiedział się, że John Booth, dyrektor sportowy Manor F1 Team i Graeme Lowdon, dyrektor sportowy, chcieli opuścić zespół. Austriak był zachwycony osiągnięciem porozumienia z brytyjską strukturą ds dostawę Bloków Zasilających od 2016 roku. Odejście dwóch filarów zespołu rodzi wątpliwości co do jego przyszłości.

„To prawdziwi wojownicy, którzy pokazali ducha walki, utrzymując dyscyplinę w drużynie”., oświadczył Toto Wolff na konferencji prasowej na padoku GP Meksyku na torze Hermanos Rodriguez. „Znam Jana przez całe życie, od czasów F3 i Formuła Renault z Lewisem (Hamilton, które rozpoczęło się w 2002 r.)… To oczywiste szok, gdy widzę, jak wychodzączy to na poziomie osobistym, czy sportowym. »

Toto Wolff dał jasno do zrozumienia, że ​​te odejścia nie budzą wątpliwości umowa pomiędzy Manor i Mercedes. „Podpisaliśmy kontrakt z Manorem i musimy docenić wartość każdego, kto pozostał w zespole, ale teraz będziemy uważnymi widzami”.– dodał dyrektor wykonawczy Mercedes Motorsport.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz