McLaren robi wszystko, co w jego mocy, aby zatrzymać Jensona Buttona

McLaren nie ukrywa, że ​​stara się kontynuować przygodę z Jensonem Buttonem, nawet jeśli wydaje się, że Brytyjczyk odchodzi.

opublikowany 25/09/2015 à 12:12

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

McLaren robi wszystko, co w jego mocy, aby zatrzymać Jensona Buttona

McLaren-Honda chciałaby zatrzymać Jensona Buttona na kolejny sezon. Oto wiadomość, którą Jonathan Neale, dyrektor sportowy zespołu Woking, przesłał prasie podczas konferencji, która odbyła się w piątek, 25 września na padoku GP Singapuru. Od tego czasu przyszłość mistrza świata z 2009 roku jest przedmiotem dyskusji Telegraph ogłosił to na początku.

„Jenson to fantastyczny facet, mistrz świata, który zajmuje ważne miejsce w rodzinie Hondy i McLarena. Jest z nami od sześciu sezonów i chcemy, żeby został, ponieważ naprawdę go lubimy. Ale Jeśli kierowca tak naprawdę nie chce zostać, musimy to uszanować. Mam nadzieję, że zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby kontynuować dyskusje”.– powiedział Jonathan Neale.

Jenson Button pozostał niejasny w kwestiach dotyczących jego przyszłości, ale zasugerował, że dostępne są dla niego inne opcje.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz