Nick Chester niekorzystny dla standardowego silnika klienta

Nick Chester jest zaniepokojony możliwością wdrożenia standardowego silnika klienta w nadchodzących sezonach. Dyrektor techniczny Lotus F1 Team obawia się, że balans osiągów będzie sprawiał ból głowy.

opublikowany 10/11/2015 à 17:39

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Nick Chester niekorzystny dla standardowego silnika klienta

Nick Chester, dyrektor techniczny Lotusa F1 Zespół wyraził swoje obawy w następujący sposób propozycja FIA dotycząca wdrożenia standardowego silnika klienta od 2017 roku. Federacja chce pomóc najmniejszym zespołom w sieci F1 znajdującym się po tym w trudnej sytuacji finansowej Ferrari zawetował ustalenie ceny minimalnej silników klientów.

„To kosz krabów” – ostrzegł stajenny.Enstone. „Dwie trzecie mistrzostw byłoby bardzo trudne do zarządzania. Aby osiągnąć równowagę, trzeba pokonać wiele trudności (osiągi) i komplikacje mnożą się w przypadku silników o tak różnych charakterystykach. »

Nick Chester z kolei uspokajał co do sezonu 2016 Lotus F1 Team, zaś potwierdzenie przejęcia Renault zawsze czeka.

„Jesteśmy na zaawansowanym etapie procesu projektowania i większość pracy została już wykonana. Wiele się nauczyliśmy przez ostatnie dwa sezony i całą tę wiedzę wykorzystamy w drużynie jednomiejscowy przyszłego roku. W przypadku hybrydy E23 nie nastąpił ogromny rozwój (z sezonu 2015) i część naszej załogi mogliśmy przeznaczyć na ramę 2016. Produkcja niektórych elementów już trwa i teraz skupiamy się na dopracowywaniu ostatnich detali.– dodał dyrektor techniczny Lotus F1 Team.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz