Nico Rosberg o honor podczas GP Meksyku

Jeśli Nico Rosberg straci ostatnią szansę na zdobycie tytułu, Niemcowi będzie zależało na dobrym występie na koniec sezonu, zwłaszcza w GP Meksyku.

opublikowany 29/10/2015 à 10:30

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Nico Rosberg o honor podczas GP Meksyku

Nico Rosbergowi nie udało się obronić koronacji swojego kolegi z drużyny Lewis Hamilton w ubiegły weekend w Austin (Teksas) Brytyjczyk zwyciężył i zdobył trzeci tytuł mistrza świata. Jeśli frustracja Niemca była wyraźnie widoczna, będzie on mógł w najbliższy weekend pokusić się o kolejne zwycięstwo podczas GP Meksyku, gdzie zespoły będą działać w nieznane, a ostatnie spotkanie na torze Hermanos Rodriguez datuje się na rok 1992, kiedy to sukces Nigela Mansella NA Williams-Renault.

„W tym roku mistrzostwa już się dla mnie skończyły, ale pozostały mi jeszcze trzy wyścigi, w których mogę zaatakować, zakończyć sezon z dobrym wynikiem i wrócić po rozczarowaniu ostatnimi wyścigami”.– skomentował Nico Rosberg. „Moją pierwszą szansą będzie Meksyk… Mój ojciec (Keke) jeździł tu w latach 1980. (w 1986 r. z McLaren, emerytura) i będzie mógł udzielić mi kilku rad… nawet jeśli tor i samochody bardzo się zmieniły. Niektórzy inżynierowie mogą to znać, ale te parametry ewoluowały tak bardzo, że trzeba zaczynać od zera. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz