Nico Rosberg był zachwycony swoim tempem

Pomimo dnia naznaczonego eksplozją prawej tylnej opony w drugim treningu, Nico Rosberg pozostaje zadowolony ze swojej formy po wakacyjnej przerwie.

opublikowany 21/08/2015 à 17:44

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

Nico Rosberg był zachwycony swoim tempem

Dwa najlepsze czasy w dwóch bezpłatnych sesjach treningowych w Spa w Belgii, na początku weekendu Nico Rosberg może wydawać się idyllą. Jednak Niemiec nie miał tak pogodnego dnia, jak wskazują wyniki.

Po byciu ofiarą dziś rano problem z silnikiemto jest eksplozja prawej tylnej opony jego Mercedes W06 Hybrid, który spowolnił postępy aktualnego wicemistrza świata. Nieszczęśliwy wypadek, który na szczęście zakończył się dobrze, Rosberg uniknął kontaktu ze ścianą.

„To był dla mnie naprawdę szokujący moment. Kiedy jedziesz 300 km/h i coś idzie nie tak, to okropne uczucie. Myślałem, że skończę w ścianie i szczerze mówiąc, to po prostu szczęście, że w nic nie uderzyłem. Musimy teraz wspólnie z Pirelli przeprowadzić dochodzenie, aby zobaczyć, co się stało. »

Mimo tej paniki Niemiec, który w nadchodzących dniach również spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka, jest zadowolony ze swojego dnia. „Tor jest fantastyczny, a nasz samochód znów wydaje się szybki. Na torze było dobrze i Byłem zachwycony swoim tempem. "

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz