Pastor Maldonado wraca do zespołu Lotus F1

Pastor Maldonado został potwierdzony w Lotus F1 Team na sezon 2016. Wenezuelczyk będzie rywalizować w swoim trzecim sezonie w zespole Enstone.

opublikowany 20/09/2015 à 21:12

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Pastor Maldonado wraca do zespołu Lotus F1

Lotos F1 Zespół potwierdził przedłużenie kontraktu z Pastor Maldonado na sezon 2016. Dlatego Wenezuelczyk będzie nadal ewoluował w brytyjskiej strukturze trzeci raz z rzędu, po pierwszych dwóch latach spędzonych w Williams.

„Było wiele spekulacji na temat przyszłości i chociaż nadal skupiałem się na pracy na torze, dobrze jest wiedzieć, że moja przyszłość została potwierdzona”.– skomentował pastor Maldonado. „Sezon przyniósł pewne trudności, ale jakość zespołu na Enstone jest niezaprzeczalne. Naprawdę czuję się częścią rodziny i będziemy pracować nad tymi fundamentami, aby osiągnąć lepsze wyniki w 2016 roku.

Pastor Maldonado reprezentuje przynajmniej jeden element przyszłej sytuacji Lotus F1 Team, m.in ogłoszenie nabycia przez Renault zawsze czeka. „Możliwość zatwierdzenia Pastora na kolejny sezon pozytywnie wpływa na przyszłość Lotus F1 Team”– podkreśla Gérard Lopez, dyrektor brytyjskiego zespołu. „Wszyscy w Enstone wiedzą, że Pastor to ktoś, z kim bardzo miło się współpracuje i wiemy, że ma potencjał na torze. Pastor dołączył do nas na kilka sezonów i to potwierdzenie potwierdza nasze zaufanie do niego. »

jednakże Romain Grosjean prawdopodobnie powinien opuścić Lotus i dołączyć Zespół Haas F1. „Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości ogłosimy kolejne dobre wieści na temat zespołu”, po prostu dodał Gérard Lopez.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz