Pérez: „McLarenowi brakowało pokory”

Sergio Pérez wspominał swój trudny sezon w McLarenie. Meksykanin nie był łaskawy dla drużyny Woking.

opublikowany 19/09/2015 à 12:18

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Pérez: „McLarenowi brakowało pokory”

Jeśli wydaje się, że Sergio Pérez znalazł stabilną sytuację w Force India, Meksykanin pamięta swój czas McLaren w 2013 r., gdzie mieszkał jeden z najtrudniejszych sezonów w jego karierze. „Checo” był w stanie ukończyć mistrzostwa dopiero na 11. miejscu, a jego najlepszym wynikiem było 5. miejsce podczas GP Indii na torze Buddh International.

Mimo upływu czasu Sergio Pérez zachował urazę do swojego byłego zespołu. " To była katastrofa "– skomentował Meksykanin na kanale Movistar. „Samochód (MP4-28) był bardzo nieprzewidywalny. Każda tura, każda sesja była trudna do przewidzenia. Bez wątpienia był to jeden z najgorszych samochodów, jakimi kiedykolwiek jeździłem... McLarenowi brakowało pokory w tym momencie. »

Sergio Pérez żałuje jednak, że McLaren znalazł się w tak wielkich trudnościach, odkąd zaadoptował jednostkę Hondy. „Trudno określić, co dzieje się z tym zespołem, ale smutno jest widzieć to w ten sposób. Ale coś jest nie tak i będą musieli dokonać drastycznych zmian aby coś poprawić. Myślę, że samochód i silnik są bardzo złe, ponieważ umiejętności kierowców (Fernando Alonso i Jenson Button) nie budzą wątpliwości., dodał sterownik Force India.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz