Pesymistyczny Hamilton stawia Mercedesa za Red Bullem

Hamilton, który uzyskał trzeci najszybszy czas, jutro wystartuje z drugiego pola startowego. Pozostaje jednak pesymistą co do swojego tempa wyścigowego.

opublikowany 26/06/2021 à 17:54

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Pesymistyczny Hamilton stawia Mercedesa za Red Bullem

Czy Hamilton jutro odwróci ten trend? / © Zdjęcie Joao Filipe / DPPI

Pomimo odnowionej formy w trakcie 3PR, Hamilton tak naprawdę nigdy nie był w stanie walczyć o pole position w to sobotnie popołudnie. 

„Gratulacje dla Maxa, był dzisiaj super szybki, tak jak od początku weekendu tutaj, relacjonuje Hamilton. Jutro pojedziemy, walcząc do końca czerwony Byk. "

Podczas Grand Prix Francji posiadacz numeru 44 był w stanie do końca walczyć o zwycięstwo w obliczu agresywnej strategii Max Verstappen. Jednak na austriackim torze Hamilton wydaje się wyjątkowo pesymistyczny, jeśli chodzi o swoje szanse na zwycięstwo.

„Teoretycznie jesteśmy opóźnieni w tempie wyścigowym w porównaniu do tego, co widzieliśmy wczoraj– przyznaje Hamilton. Ciekawie będzie zobaczyć, jak przebiegnie jutrzejszy wyścig. Myślę jednak, że nie mamy tempa, aby walczyć z Red Bullem, ale jak zwykle damy z siebie wszystko. »

Na zegarze Lewis Hamilton został pokonany przez swojego kolegę z drużyny Valtteri Bottas. Fin otrzymał karę trzech miejsc za wykonanie niebezpiecznego manewru w alei serwisowej podczas drugiego treningu.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz