Philippe Bianchi: „Tworzenie podstaw dla młodych pilotów”

Prawie rok po tragicznym wypadku Julesa Bianchiego jego ojciec Philippe wypowiadał się w RMC i pragnie stworzyć fundację pomagającą młodym talentom.

opublikowany 24/09/2015 à 11:09

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Philippe Bianchi: „Tworzenie podstaw dla młodych pilotów”

Pamięć Jules Bianchi będzie ponownie bardzo obecny w ten weekend na torze Suzuka, prawie rok po dramatycznym wypadku francuskiego kierowcy, który zginął 17 lipca. Na marginesie japońskiej imprezy Mistrzostw Świata F1, jego ojciec Filip Bianchi przemawiał w programie RMC i wyjaśnia niektóre ze swoich pomysłów na przyszłość.

„Myślę, że w przypadku Julesa nadal należy podjąć działania. To są pomysły, nie ma jeszcze nic zaawansowanego, ale np. Chciałbym stworzyć fundację, która będzie starała się pomagać młodym pilotom którzy mają talent, ale niewiele znaczy. Spróbuj im pomóc, daj im środki na przyszłość w sportach motorowych.

Z Węgier), znam ich (Kierowcy F1) są korzystne i tylechcą nam pomóc w stworzeniu tego fundamentu. Pomoc finansowa poprzez aukcje ich hełmów itp.? Ale to nadal pozostaje projekt. »

Znajdź cały wywiad z Philippe Bianchi przez ten link.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz