Rezerwowy kierowca Pierre Gasly Red Bulla

Pierre Gasly został potwierdzony jako kierowca rezerwowy Red Bull Racing do końca sezonu.

opublikowany 28/09/2015 à 09:36

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rezerwowy kierowca Pierre Gasly Red Bulla

Pierre Gasly został potwierdzony jako pilot rezerwowy Red Bull Racing do końca sezonu. W ubiegły weekend członek zespołu juniorów austriackiej organizacji wybrał się na wycieczkę do Suzuka, gdzie odbyło się GP Japonii. 19-letni Francuz będzie także obecny na GP Meksyku (30 października – 1 listopada) i Sao Paulo (Brazylia, 13 – 15 listopada).

« To skok w nieznane, ale szansa, która nie pozostawi Cię obojętnym! ", oświadczył Pierre Gasly. „Rzadko zdarza się, że pilot rezerwowy musi zastąpić zwykłego pilota. Gdyby taki scenariusz miał się spełnić, wyobrażam sobie, że zespół nie miałby dokładnie takich samych oczekiwań. Muszę jednak odpowiedzieć i dać z siebie wszystko, aby jak najlepiej wycisnąć z samochodu. Zespół wie, co robi i ma środki, aby jak najlepiej mnie przygotować. »

Pierre Gasly rywalizuje obecnie w serii GP2 z drużyną Dams, z którą zajmuje siódme miejsce w mistrzostwach. „Jeśli przyjrzysz się uważnie, jestem drugim najszybszym kierowcą w kwalifikacjach. Moje miejsce w mistrzostwach powinno znajdować się pomiędzy 2. a 2. miejscem, a obecny wynik nie odzwierciedla naszego poziomu osiągów”.– dodał mieszkaniec Red Bull Junior Team.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz