Red Bull przeprowadził dobrą dyskusję z Volkswagenem

Christian Horner, szef zespołu Red Bull, potwierdził, że odbyły się rozmowy z grupą Volkswagena w sprawie dostaw silników.

opublikowany 24/10/2015 à 07:01

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Red Bull przeprowadził dobrą dyskusję z Volkswagenem

Nadal poszukuję dostawcy silników na rok 2016, Red Bull Racing nadal nie znalazła rozwiązania na kolejny sezon, zwłaszcza po niepowodzeniu negocjacji z Mercedes.

Kilka dni temu na marginesie Grand Prix Rosji szef zespołu Milton Keynes Christian Horner przyznał nawet, że Renault zawsze może być rozwiązaniem. Choć plotki o Volkswagenie pojawiały się już od jakiegoś czasu, Brytyjczyk potwierdził na konferencji prasowej, że rozmowy rzeczywiście miały miejsce.

« Powszechnie wiadomo, że toczyły się rozmowy z Volkswagenem, ale z ich obecnymi problemami (skandal z emisją diesli)The Formuła 1 to prawdopodobnie ostatnia rzecz, o której myślą. W tej chwili pojawia się wiele spekulacji na temat naszej sytuacji. Gdy wszystko zostanie sfinalizowane, wszystko stanie się jaśniejsze. » Szef zespołu przyznał także, że robi wszystko, aby rok 2016 był korzystny.

„(Opuszczenie F1) nie jest dla mnie opcją. Musimy znaleźć rozwiązanie i ciężko pracuję, aby mieć pewność, że zespół będzie na starcie i będzie konkurencyjny w przyszłym roku i później. » Przypominając jednak później, że ostateczna decyzja pozostanie jednak w rękach Dietricha Mateschitza, właściciela marki Red Bull.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz