Rosberg: „Do pierwszego zakrętu będzie długa droga”

Nico Rosberg będzie musiał dobrze wystartować w GP Meksyku, aby przeciwstawić się Lewisowi Hamiltonowi, który jest przyzwyczajony do dobrego startu, gdy gasną światła.

opublikowany 01/11/2015 à 08:45

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rosberg: „Do pierwszego zakrętu będzie długa droga”

Nico Rosberg zdobył czwarte z rzędu pole position, dwudzieste w swojej karierze, po zwycięstwie w kwalifikacjach do GP Meksyku na torze Hermanos Rodriguez. Ale Niemcowi nie udało się wygrać od Grand Prix Austrii w czerwcu zeszłego roku, jego kolega z drużyny Lewis Hamilton za każdym razem udaje mi się wykorzystać przewagę.

„Do pierwszego zakrętu będzie długa droga. Dlatego bitwa zapowiada się ekscytująco.”– oznajmił Nico Rosberg na konferencji prasowej. „Jestem pewien, że mam jednomiejscowy wydajny. Badanie zarządzania oponami będzie interesujące. Przerwane piątkowe treningi nie ułatwiły przygotowań do wyścigu, ale jestem gotowy. »

Nico Rosberg może mieć nadzieję na powrót do sukcesów na odnowionym torze w Meksyku, gdzie Lewis Hamilton zakwalifikował się dwie dziesiąte od pole position. „Nie mam dokładnego wyjaśnienia”.– dodał Niemiec. „Po prostu czuję się dobrze w ten weekend. Byłem szybki w każdej sesji, a w kwalifikacjach udało mi się znaleźć dobrą równowagę. »

Początek GP Meksyku odbędzie się o godzinie 20:XNUMX czasu francuskiego i będzie transmitowany na żywo w Canal+ Sport oraz w transmisji tekstowej na AUTOhebdo.fr.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz