Rosberg pewniejszy siebie niż w zeszłym roku na Suzuce

Po oddaniu zwycięstwa w GP Japonii swojemu koledze z drużyny Lewisowi Hamiltonowi w 2014 roku, Nico Rosberg nie zamierza tracić przewagi, jaką stanowi pole position na Suzuce.

opublikowany 26/09/2015 à 13:03

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rosberg pewniejszy siebie niż w zeszłym roku na Suzuce

Nico Rosberg zdobył swoje drugie pole position w sezonie podczas GP Japonii Lewis Hamilton zablokowany przez czerwoną flagę podążającą za nim wyjście Daniila Kwiata. Kwalifikacje na Suzuce wydają się faworyzować Niemca, który wygrał już w tym ćwiczeniu w 2014 roku, a następnie przegrał w wyścigu z Brytyjczykiem.

Poleman japońskiej imprezy nie ma zamiaru powtórzyć tego w tym roku. „Jestem pewien, że jednomiejscowy będzie konkurencyjny. Nie każdemu kierowcy udało się perfekcyjnie przygotować (ze względu na deszcz, który przerwał piątkowy trening), dlatego jutro możemy spodziewać się kilku niespodzianek. Myślę, że znalazłem dobry balans, szczególnie na długich przejazdach. »

Nico Rosberg wydaje się wierzyć, że uda mu się oprzeć presji rywala, gdyż liczy na identyczne warunki na starcie. „Chciałbym, żeby pogoda pozostała sucha, to zdecydowanie by pomogło”. rozpoznał pilota Mercedes.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz