Rossi i Merhi zaskoczeni przez Manor

Wygląda na to, że zespół Manor F1 Team niedawno zmienił kierowcę, o czym poinformowano w ciągu tygodnia Alexandra Rossiego i Roberto Merhiego.

opublikowany 17/09/2015 à 17:16

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rossi i Merhi zaskoczeni przez Manor

Alexander Rossi musiał pilnie przygotować się do debiutu w F1 z Manorem, brytyjskiemu zespołowi nie udało się ogłoszenie jego przybycia na miejsce Roberto Merhiego że w najbliższą środę, 16 września. Mieszkaniec Racing Engineering w serii GP2, który zajmuje 2. miejsce w rankingu kierowców, będzie miał pięć wyścigów, aby sprawdzić się i mieć nadzieję na pełnoetatową jazdę w 2016 roku, nawet jeśli Wydaje się, że zespół Haas F1 nie rozważa posiadania amerykańskiego kierowcy.

„Problem polega na tym, że nie rywalizowałem w F1 przez ostatnie trzy lata. Kilka razy byłem tego blisko i to, co się dzieje, jest surrealistyczne », skomentował nowy rekrut zespołu Manor F1 na padoku GP Singapuru. „Bez względu na okazję, podchodzę do niej z otwartymi ramionami. Nie wiem, do czego to doprowadzi, ale mam nadzieję, że udowodnię sobie, na co mnie stać. »

Roberto Merhi będzie mógł zabłysnąć jedynie podczas Grand Prix Rosji (9–11 października) i Abu Zabi (27–29 listopada). « Przyjechałem w poniedziałek i dopiero wtedy zespół powiedział mi, że nie będę prowadził i że Rossi zajmie moje miejsce w czterech lub pięciu wyścigach z pozostałych siedmiu.”– dodał Hiszpan. „Pozostanę w nieznanym miejscu przez następny sezon. Postaram się znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie dla kierownicy F1, jednak budżet stał się bardzo ważny i ciężko coś znaleźć. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz