Sergio Pérez potwierdzony przez Force India

Meksykanin Sergio Pérez rozpocznie swój trzeci sezon w Force India w 2016 roku i ponownie połączy siły z Niemcem Nico Hülkenbergiem.

opublikowany 23/09/2015 à 23:44

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Sergio Pérez potwierdzony przez Force India

Stabilność będzie niezbędna w Force India w 2016 r. Kilka dni po potwierdzeniu obecność Niemca Nico Hülkenberga przez następne dwa lata Vijay Mallya robił to samo z Meksykaninem Sergio Péreza na nadchodzący sezon. Były mieszkaniec Saubera i McLaren rozegra swój trzeci sezon w drużynie indo-brytyjskiej.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę potwierdzić, że pozostanę w Force India,
– komentuje 25-letni pilot. Oznacza to, że mogę po prostu skoncentrować się na tym, co ważne: jeździe i zdobywaniu punktów dla zespołu. Odkąd tu przybyłem, naprawdę zrobiłem postęp jako kierowca i jestem na swoim najlepszym poziomie.

Zawsze mówiłem sobie, że chcę ugruntować swoją pozycję w zespole i to jest właściwy moment, aby ogłosić moje przyszłe zaangażowanie w Force India. Czuję potencjał zespołu i jest w nim dobra energia, która daje mi pewność na przyszły rok. Myślę, że możemy nadal osiągać dobre wyniki i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pchnąć zespół do przodu. »

„Sergio ma właściwe nastawienie i nigdy się nie poddaje. To ten duch walki, który dobrze pasuje do tego zespołu, dodaje Vijay Mallya. Wystarczy spojrzeć na jego wyniki z trzech ostatnich wyścigów, aby zobaczyć, że jest na swoim najlepszym poziomie. »

Pérez będzie miał okazję po raz pierwszy zabłysnąć na swojej ziemi F1 za kilka tygodni Mistrzostwa Świata zatrzymają się w nowo wyremontowanym obiekcie Autodromo miasta Meksyk Hermanos Rodriguez, weekend 1 listopada.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz