Sergio Pérez: „Szczyt mojej kariery”

W najbliższą niedzielę Sergio Pérez wystartuje w swoim domowym Grand Prix na torze Hermanos Rodriguez w Mexico City. Mając na celu kontynuację dotychczasowej dobrej serii.

opublikowany 28/10/2015 à 09:47

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Sergio Pérez: „Szczyt mojej kariery”

Trzeci w Soczi, piąty w Teksasie w ostatni weekend, Sergio Pérez obecnie znajduje się na wzniesieniu w Force India. Meksykanin zaprezentuje się w najbliższy weekend z pewnością siebie na swoim domowym spotkaniu w Mexico City, po raz pierwszy od 23 lat.

„Miałem ostatnio okazję przejechać okrążenie na nowym torze i jest to fantastyczny tor,
przyznaje Pérez. W stosunku do starej trasy nastąpi kilka zmian (wraz ze zniknięciem Peraltady w szczególności uwaga redaktora) ale Nie sądzę, że tor stracił swój charakter. Nowa część stadionu jest spektakularna i przejażdżka tam po raz pierwszy przed licznymi kibicami będzie niesamowitym przeżyciem. »

Meksykanin będzie oczywiście od piątku w centrum uwagi na torze Hermanos Rodriguez, ale nie chce odwracać uwagi od głównego celu swojego zespołu, jakim jest piąte miejsce w klasyfikacji producentów.

„Możliwość rywalizacji w moim domowym Grand Prix to coś, o czym nie myślałem, że jest możliwe. określa pilota VJM08. To będzie szczyt mojej kariery. Bieganie w Meksyku jest oczywiście dla mnie czymś wyjątkowym, ale jednocześnie nie mogę pozwolić sobie na rozproszenie uwagi. To kolejny wyścig, w którym będę musiał dać z siebie 100%, aby uzyskać dobry wynik. »

>>>>> Wirtualna wycieczka po torze Autodromo Hermanos Rodriguez z Sergio Pérezem <<<<

Pełny raport z Grand Prix Stanów Zjednoczonych, przygotowany przez naszych specjalnych korespondentów w Austin, znajdziesz w numerze 2035 AUTOhebdo, już dostępnym w wersji cyfroweji w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz