Sergio Pérez chce podtrzymać dobrą passę

Meksykanin z Force India dwukrotnie z rzędu plasował się w pierwszej szóstce w Belgii i we Włoszech i zamierza kontynuować swoją dobrą passę na torze w Singapurze, na którym zawsze zdobywał punkty.

opublikowany 16/09/2015 à 16:57

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Sergio Pérez chce podtrzymać dobrą passę

Od czasu wprowadzenia wersji VJM08 B firmy Force India do Wielkiej Brytanii, Sergio Pérez osiągnął najlepszy wynik od początku mistrzostw. Meksykanin pozostaje szczególnie piąty w Belgii i szósty we Włoszech.

« Czuję się coraz bardziej komfortowo nowym samochodem – przyznaje były kierowca McLaren. Zrobiłem duży postęp na Spa i od tego czasu mam pewność, że mogę atakować i maksymalnie wykorzystywać swój pakiet. To dobry znak na resztę roku. » Pérez będzie także mógł liczyć na nowe rozwiązania wprowadzone przez Force India w pozostałej części sezonu, począwszy od tego weekendu.

„Tak jak mówiłem od jakiegoś czasu, walka w środku stawki o piąte miejsce w mistrzostwach będzie zacięta, komentuje szef Vijay Mallya. Aby odzyskać tę pozycję, ważne było zdobycie dużych punktów na Monzy, ale mając przed sobą siedem wyścigów do końca, nie możemy sobie pozwolić na relaks. Rozwój VJM08 będzie kontynuowany i będziemy musieli wykorzystać każdą nadarzającą się okazję. »

Być może już w ten weekend na torze Marina Bay Street Circuit, gdzie Sergio Pérez zawsze zdobywał punkty w czterech startach, a jego najlepszym wynikiem w zeszłym roku było siódme miejsce.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz