Śledź kwalifikacje do Grand Prix Austrii w tekście na żywo

Śledź kwalifikacje do Grand Prix Austrii na żywo w AUTOhebdo.

opublikowany 03/07/2021 à 14:45

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Śledź kwalifikacje do Grand Prix Austrii w tekście na żywo

Śledź kwalifikacje do Grand Prix Austrii na żywo w AUTOhebdo. ©DPPI/J. Filip

Facylitatorzy trzech bezpłatnych sesji treningowych z dwoma najlepszymi czasami Max Verstappen (czerwony Byk) i kolejny dla Lewis Hamilton (Mercedes), Holender i Brytyjczyk powinni po raz kolejny stoczyć walkę w kwalifikacjach w najbliższą sobotę w Austrii.

>>> KWALIFIKACJE DO GRAND PRIX AUSTRII TEKST NA ŻYWO <<

Max Verstappen, autor pole position na Red Bull Ring w ubiegły weekend, wydaje się zaczynać z lekką przewagą nad Lewisem Hamiltonem. Niemniej jednak kierowca Mercedesa na tym polu przoduje i jest zdeterminowany pokrzyżować plany swojego rywala oraz Red Bulla, który w ostatnich tygodniach był w doskonałej formie.

Widzowie pojedynku pomiędzy pierwszą dwójką w mistrzostwach, Sergio Pérezem (Red Bull) i Valtterim Bottasem (Mercedes), mają nadzieję, że będą mogli dołączyć do bitwy w sobotnie popołudnie.

Z tyłu walka o wyłonienie najlepszego kierowcy poza Red Bullem i Mercedesem powinna być bardzo zacięta. Lando Norris (McLaren), który siedem dni temu w Styrii uzyskał czwarty najszybszy czas, a następnie awansował na 4. miejsce na starcie dzięki karze Valtteriego Bottasa, Lando Norris (McLaren) ma nadzieję powtórzyć swój wynik i tym samym potwierdzić swój postęp. Ferrari Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza, a także Pierre’a Gasly’ego (AlphaTauri) również powinny być obecne w sobotnie popołudnie na torze Red Bull Ring.

Oglądaj o 15:00 na AUTOhebdo, aby śledzić kwalifikacje do Grand Prix Austrii!

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz