Tombazis: Ferrari powinno było zatrzymać Alonso

Nikolas Tombazis, były inżynier Scuderia Ferrari, uważa, że ​​zespół Maranello powinien był zatrzymać Fernando Alonso.

opublikowany 01/09/2015 à 17:42

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Tombazis: Ferrari powinno było zatrzymać Alonso

Jeśli Nikolas Tombazis dołączył do personelu zwolnionego przez Scuderię Ferrari w 2014 roku, były inżynier włoskiego zespołu uważa, że ​​ten powinien przynajmniej zachować Fernando Alonso. Frustracja podwójnego mistrza była coraz bardziej widoczna w obliczu słabych wyników konstrukcji Maranello, ostatni sukces Asturianina od GP Hiszpanii w 2013 roku w Barcelonie.

„Z mojego romantycznego punktu widzenia Ferrari dobrze by zrobiło, zatrzymując go. I ja też ", przyznał się Nicholas Tombazis au Corriere della Serra. „Żałuję, że nie mieli cierpliwości czekać na wyniki. Nastąpiła także modernizacja fabryki. Pat Fry (były dyrektor techniczny) zmienił sytuację. »

Odejście Fernando Alonso McLaren postawiło w niekorzystnej sytuacji Hiszpana, który obecnie walczy o zdobycie punktów dzięki jednostce napędowej Hondy, podczas gdy Ferrari SF15-T ma już na swoim koncie dwa sukcesy z Prancing Horse.

„Pracowałem do początku grudnia, kiedy (SF15-T) był już w produkcji. Zastanawiam się tylko, co by powiedzieli, gdyby mieli coś złego jednomiejscowy zamiast dobrego”– dodał Nikolas Tombazis.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz