Valtteri Bottas: „Jest mi łatwiej”

Valtteri Bottas, często umieszczany na liście kierowców, którzy prawdopodobnie zastąpią Kimiego Räikkönena w Ferrari, uważa, że ​​decyzja Scuderii upraszcza sytuację.

opublikowany 21/08/2015 à 09:05

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

Valtteri Bottas: „Jest mi łatwiej”

Pytanie o ewentualną wymianę Kimiego Räikkönena wywołało poruszenie na padoku F1 przez wiele tygodni. Na pierwszy plan wróciło kilka nazwisk, m.in Valtteri Bottas. Plotki, które nieco zaniepokoiły Finna ze stajni Williams.

Ogłoszenie o przedłużeniu umowy ogłoszenie w środę tytułu Mistrza Świata 2007 na sezon 2016 położyło kres spekulacjom. Sytuacja, która cieszy Bottasa. „Teraz jest to łatwiejsze dla mnie i Williamsa, a także Kimi i Ferrari, – wskazuje na 25-letni kierowca na stronie dyscypliny. Każdy wygrywa. Nie ma już plotek, teraz są fakty. A to dowodzi, że wiele plotek jest fałszywych, ale taka jest Formuła 1. Podjęli decyzję i wszystko jest jasne dla wszystkich. »

Jeśli Bottas uważa, że ​​te wszystkie hałasy nie ułatwiły sytuacji w jego zespole, przyznaje jednak, że jego przyszłość jest wciąż przedmiotem dyskusji.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz