Rajd – Manu Guigou błyszczy w Mistrzostwach Francji

Manu Guigou objął prowadzenie w Michelin Trophy i zajął zadziwiające 2. miejsce w Rajdowych Mistrzostwach Francji, prowadząc Clio 4 R3T.

opublikowany 09/09/2015 à 17:23

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rajd – Manu Guigou błyszczy w Mistrzostwach Francji

Dominując nad R3 na Rajd samochodowy Mont-Blanc Morzine (Górna Sabaudia), Emmanuel Guigou zdobył 1 Zwycięstwo IV kategorii w 4 startach (w sumie 10. miejsce) za swoim kierownicą Renault Clio 4 R3T. Kierowca Team Automeca nie tylko zajmuje szef Trofeum Michelin z 3 punktami przewagi nad Éricem Mauffreyem (Peugeot 208 T16) i 4 na Gilles Nantet (Porsche 997 Cup), ale także wskazuje 2. miejsce w Rajdowych Mistrzostwach Francji z 6 jednostkami przed Yoannem Bonato (208 T16).

„Nie zmienia to mojego podejścia do rajdów i sezonu. Naszym celem jest zawsze znajdować się na najlepszej pozycji. Podczas naszego następnego spotkania w Critérium des Cévennes (Hérault, od 29 do 31 października) nadal będziemy mieli ambicję zdobyć jak najwięcej punktów i zająć Renault Clio R3T jak najwyżej! », skomentował Manu Guigou, który pomyślał o bliskich Fryderyk Comte w smutku. „Chciałbym także złożyć hołd Frédéricowi Comte’owi, który opuścił nas tragicznie, i przesyłam całe moje wsparcie jego żonie Angélique, a także wszystkim jego bliskim w tych szczególnie trudnych chwilach. »

Filmy z Rajdu Mont-Blanc Morzine

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz