Rajd – Yoann Bonato zwycięża w Cévennes

Yoann Bonato odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Rajdowych Mistrzostwach Francji na asfalcie, po zdominowaniu Critérium des Cévennes.

opublikowany 31/10/2015 à 21:31

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rajd – Yoann Bonato zwycięża w Cévennes

Jan Bonato (Peugeot 208 T16) pozostała nietykalna na Critérium des Cévennes (Hérault), wygrywając z 47-sekundową przewagą Pierre Roche (Mini JCW), jego najbliższy rywal. To jego pierwszy sukces w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Francji na Asfalcie.

Erica Mauffreya (Peugeot 208 T16) zdobywa podium ponad dwie minuty za zwycięzcą, wygrywając kategorię F2000. Yannicka Vivensa (Peugeot 206) i Gorący Jean-Nicolas (Subaru Impreza N5) zamykają pierwszą piątkę, a ta ostatnia wygrywa w grupie N.

Po opuszczeniu Manu Guigou (Renault Clio 4 R3) w pierwszym etapie, Jean-Marie Cuoq zdobywa tytuł mistrza Francji w rajdach asfaltowych bez udziału w teście. Remi Jouines zostaje koronowany w kategorii Opel Adam Cup.

Filmy z Critérium des Cévennes

Zapraszamy do zapoznania się z reportażem z Critérium des Cévennes w numerze 2036 AUTOhebdo, dostępnym od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach i od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz