Rajd Katalonii

07h38

Następną edycję specjalną tego dnia zaplanowano na godzinę 8:08, a jej śledzenie będzie transmitowane na żywo na AUTOhebdo.fr

07h37

Klasyfikacja generalna po SS14:

07h35

Oto ranking tego wydarzenia specjalnego:

07h31

Dani Sordo podpisuje pierwszą zadrapkę tego dnia! Thierry Neuville zajął drugie miejsce, mając +2″0 do Hiszpana.

07h30

Elfyn Evans ukończyła pierwszy odcinek specjalny tego dnia z czasem 5'06″9. Dani Sordo pozostaje liderem SS14, czekając na przejście Thierry'ego Neuville'a.

07h27

Siedmiokrotny mistrz świata ukończył ten odcinek specjalny z czasem 5'07″2. Sébastien Ogier traci trzecie miejsce!

07h23

Dani Sordo uzyskał czas 5’05″5. Hiszpan ma szansę awansować na 3. miejsce w klasyfikacji generalnej.

07h21

Kalle Rovanperä kończy grę bardzo późno. 5'15″9 dla Fina, który jest obecnie ostatni w tym odcinku specjalnym.

07h18

Czas Gusa Greensmitha w tym SS14 to 5'11″6. Na razie na czele tego odcinka specjalnego pozostaje Adrien Fourmaux.

07h13

Kierowca Hyundaia uzyskał czas 5'13″5.

07h12

Nadeszła kolej Olivera Solberga na kataloński wieczór. Szwed zajmuje obecnie 7. miejsce, w sumie 0 cala za Greensmithem.

07h12

Nil Solans przebiegł 9,10 km w czasie 5'10″6.

07h07

Adrien Fourmaux zakończył wyścig z czasem 5'07″6.

07h05

5'12″1 dla Takamoto Katsuty, który ustanowił pierwszy referencyjny czas tego OS14.

07h03

Zaczyna kolej Adriena Fourmaux.

06h59

Oto trasa tej SS14. To japoński kierowca jako pierwszy wyruszy w katalońską noc.

06h55

Thierry Neuville, który prowadził już w klasyfikacji generalnej przed startem w sobotę, przez cały dzień powiększał przewagę nad swoimi konkurentami.

Thierry Neuville nietykalny, Sébastien Ogier wraca do Elfyna Evansa

06h50

Przed rozpoczęciem ostatniego dnia Rajdu Katalonii przypominamy klasyfikację generalną: