Dürheimer (VW): „F1 nie jest w naszym programie”

Menedżer sportów motorowych grupy Volkswagen Wolfgang Dürheimer wskazał, że pojawienie się w F1 nie jest w planie niemieckiego podmiotu.

opublikowany 25/02/2016 à 16:32

administratorautoh

0 Zobacz komentarze)

Dürheimer (VW): „F1 nie jest w naszym programie”

W ubiegłym roku plotki o możliwym przybyciu Audi w związku z czerwony Byk poruszyła padok F1, zanim skandal z silnikami wysokoprężnymi zachwiał perspektywami. Zaangażowanie, które tak naprawdę nie jest w porządku obrad niemieckiego klanu.

„F1 nie jest obecnie w naszym programie, wskazane Wolfganga Dürheimera, menadżer ds. sportów motorowych zagranicznej grupy at Trener.  Sytuacja nie jest na tyle przewidywalna, aby podejmować takie inwestycje. »

Dürheimer kładzie szczególny nacisk na fakt, że niekoniecznie oczekuje się, że obecni właściciele F1 pozostaną na miejscu oraz że przepisy techniczne, zwłaszcza dotyczące silników, są przedmiotem wielu plotek, co nie sprzyja niezbędnym inwestycjom finansowym .
 
Pod względemWytrzymałość, gdzie grupa współpracuje z Audi i Porsche en WEC, Wolfgang Dürheimer ma także nadzieję na osiągnięcie redukcji kosztów, „Inwestycje są wyższe niż w F1 ze względu na bardziej rozwiniętą technologię. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz