F1-EL1: Pierwsza referencja Maxa Verstappena w Meksyku

Max Verstappen ustanowił najlepszy czas w pierwszej sesji treningowej przed GP Meksyku pomimo ściętego rzutu rożnego. Najbliżej są Daniil Kvyat i Kimi Räikkönen.

opublikowany 30/10/2015 à 18:45

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

F1-EL1: Pierwsza referencja Maxa Verstappena w Meksyku

Kierowcy odkryli nowy układ toru Hermanos Rodriguez, na którym odbywa się GP Meksyku, wyruszając na wysychający tor oferujący bardzo słabą przyczepność. Chociaż opony trzymały się dobrze, hamulce wydawały się być bardzo potrzebne na tym torze, na długich prostych. Nico Rosberg (Mercedes) w szczególności musiał wrócić do boksów po tym, jak zapaliły się jego tylne tarcze.

Max Verstappen (Toro Rosso) uzyskał najlepszy czas pierwszej sesji treningowej, pokonując okrążenie na trasie o długości 1 km z czasem 25 990 4,304 km. Holender osiągnął jednak ten wynik, skracając dystans, nie tracąc przy tym czasu.

Daniil Kvyat (czerwony Byk) I Kimi Räikkönen (Ferrari) zakończył się remisem, wskazując trzy dziesiąte od punktu odniesienia. Sebastian Vettel (Ferrari) zajmuje czwartą pozycję przed nami Daniel Ricciardo (Red Bull) i Nico Rosberg który po incydencie był w stanie wrócić na tor. Lewis Hamilton (Mercedes) był usatysfakcjonowany 11. najszybszym czasem.

Druga sesja treningowa przed GP Meksyku odbędzie się dziś wieczorem od 21:XNUMX (czasu francuskiego) i będzie transmitowana na żywo w Canal+ Sport.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz