F1-EL1: Rosberg i Mercedes prowadzą testy w Singapurze

Mercedes był najszybszy w pierwszej sesji treningowej przed GP Singapuru. Nico Rosberg ustanowił rekordowy czas.

opublikowany 18/09/2015 à 13:45

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

F1-EL1: Rosberg i Mercedes prowadzą testy w Singapurze

Nico Rosberg był najszybszy podczas pierwszej sesji treningowej przed GP Singapuru, która odbyła się wczesnym wieczorem. Niemiec z czasem 1:47”995 był o 3 dziesiąte sekundy lepszy od swojego kolegi z drużyny Lewis Hamilton i czerwony Byk de Daniel Ricciardo. Ferrari de Sebastian Vettel i Kimiego Raikkonena ukończyć pierwszą piątkę przed wyprzedzeniem Williams de Valtteri Bottas, pierwszy kierowca ponad sekundę za nim.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Toro Rosso zakończyć w pierwszej dziesiątce, ale RB11 Daniil Kvyat skończył z tyłu. Rosjanin był w stanie przejechać tylko siedem okrążeń z powodu problemu mechanicznego. Romain Grosjean (Lotus) również zachował dyskrecję, ponieważ zajął 14. miejsce, 3 dziesiąte sekundy za swoim kolegą z drużyny Pastor Maldonado. Felipe Massa (Williams) jest dopiero 17.

Alexander Rossi nie rozpoczął swojego pierwszego Grand Prix w najlepszy sposób. Nowy rekrut Manora F1 Zespół zerwał prawe koła ze swojego MR04, gdy ten uderzył w barierę przy wjeździe do tunelu po nadsterowności kilka minut przed końcem sesji. Amerykanin zajął ostatnie miejsce, dwie setne za swoim kolegą z drużyny, Willem Stevensem.

Druga sesja treningowa przed GP Singapuru będzie transmitowana na żywo w Canal+ Sport od 15:30.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz