Ferrari zaskoczone przewagą nad Mercedesem

Kimi Räikkönen i Sebastian Vettel zdołali w kwalifikacjach wspiąć się pomiędzy Mercedesem a Lewisem Hamiltonem i Nico Rosbergiem. Przewaga nad Mercedesem jest dla włoskiego klanu niespodzianką.

opublikowany 05/09/2015 à 19:07

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Ferrari zaskoczone przewagą nad Mercedesem

Si Lewis Hamilton podpisał jedenaste pole position w 2015 roku, niwecząc marzenie fanów Monzy o zobaczeniu SF15-T na pierwszym miejscu na starcie jutro we Włoszech, Kimi Räikkönen i Sebastian Vettel będzie miał dobrą kartę do gry w wyścigu.

Fin, autor ostatniego okrążenia, które pozwoliło mu pokonać niemieckiego kolegę z drużyny, nie ukrywał, że wynik był dla zespołu małą niespodzianką. Maranello. « Pewnie jesteśmy trochę zaskoczeni. Spodziewaliśmy się dobrego weekendu, ale wiedzieliśmy, że tor nie jest dla nas najlepszy, ale samochód spisał się znakomicie w warunkach kwalifikacyjnych.

Mieliśmy wiele dobrych rund. Miło jest tam być, szczególnie podczas naszego domowego wyścigu. To prawdopodobnie nasza najlepsza kwalifikacja w tym roku jako zespołu. »

Sebastian Vettel dołączył do swojego kolegi z drużyny w analizie sesji, ale żałował błędu na swoim okrążeniu w Q3. „Nie jestem do końca zadowolony z mojego okrążenia po błędzie w Lesmo 1, ale wynik jest fantastyczny dla zespołu.

To stawia nas w doskonałej sytuacji na jutro: to trochę zaskakujące, być tak blisko Mercedes dzisiaj, ale musimy poczekać i zobaczyć jutro. Wiemy, że będą bardzo silni w wyścigu i jeśli chcemy wygrać, to oni będą tymi, których pokonamy, ale może przy całej sile fanów możemy sprawić niespodziankę. »

Grand Prix Włoch rozpocznie się jutro o 14:XNUMX i odbędzie się śledzić na żywo na naszej stronie internetowej. Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć przez ten link.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz