Force India pewne siebie przed GP Włoch

Kierowcy Force India są pewni, że będą w stanie rywalizować w czołówce podczas GP Włoch na Monzy, po sprawdzeniu osiągnięć VJM08.

opublikowany 31/08/2015 à 13:28

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Force India pewne siebie przed GP Włoch

Jeśli wynik Force India podczas GP Belgii byłby mieszany, z piątym miejscem Sergio Péreza i wycofaniem się Nico HülkenbergVJM08 wykazały się świetnymi wynikami na szybkim torze w belgijskich Ardenach. Dlatego indyjski zespół jest pewny zwycięstwa w GP Włoch, które odbędzie się 5 września na Monzy, gdzieCharakterystyka toru powinna również odpowiadać jednomiejscowym pojazdom.

„Monza to tor o prawdziwej mocy i jedziemy tam z myślą o byciu konkurencyjnymi”., ogłosił Sergio Pérez. „Wyprzedzanie nigdy nie jest łatwe, a możliwości wyboru strategicznego są ograniczone, więc w kwalifikacjach musisz wykonać całą pracę. Trzeba po prostu jechać w wyścigu na pełnych obrotach i skutecznie hamować. Dobrze czuję się w nowej wersji samochodu. Wyścig w Spa był dla mnie najbardziej komfortowym wyścigiem w sezonie, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach. »

Nico Hülkenberg podziela odczucia Meksykanina, mimo że w poprzedniej imprezie Niemiec odniósł mniejszy sukces. „Charakter trasy powinien pozwolić nam spisać się na niej dobrze. To dla nas szansa na zdobycie wielu punktów. W 4 roku przeżyłem tam ekscytujący wyścig (2013. miejsce) i chciałbym przeżyć identyczny weekend jeszcze raz. W ciągu ostatnich kilku wydarzeń widzieliśmy, do czego zdolny jest VJM5 i powinniśmy być w stanie ponownie znaleźć się w pierwszej dziesiątce.– skomentował ostatni zwycięzca konkursu 24 godziny Le Mans którzy w zeszły weekend udali się na tor Nürburgring, aby wziąć w nim udział wyścigu WEC.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz