Zmuś Indie blisko celu

Vijay Mallya chciał w 2015 roku zająć piąte miejsce w klasyfikacji producentów. Cel ten mógł się spełnić w ten weekend w Brazylii.

opublikowany 13/11/2015 à 11:05

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Zmuś Indie blisko celu

Dzięki dobrej serii wyników Sergio Péreza od Grand Prix Belgii i powrocie do punktów Nico Hülkenberg, Force India objął wygodną przewagę nad Lotusem w walce o piąte miejsce w klasyfikacji producentów przed Grand Prix Brazylii.

Obie drużyny dzieli 41 punktów przed weekendowym spotkaniem na Interlagos. Wystarczająco, aby dać pierwszą szansę na zamknięcie debat. „Najważniejszą rzeczą dla zespołu jest zajęcie piątego miejsca za Abu Zabi. przypomniał Hülkenberg na konferencji prasowej. Uważam, że powinniśmy zdobyć trzy punkty za to w Lotusie. To jest główny cel. »

Jeśli chodzi o Vijaya Mallyę, właściciela zespołu, pewność siebie pozostaje. „Jestem pewien, że możemy odnieść sukces w ten weekend, a umieszczenie obu samochodów w punktach byłoby świetnym sposobem na uczczenie naszego najlepszego sezonu w dotychczasowej historii. » Force India rzeczywiście mogło osiągnąć swój najlepszy wynik w Formuła 1 od samego początku, zajmując szóste miejsce w latach 2011, 2013 i 2014.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz