Force India chce zasadniczej ewolucji Singapuru

Vijay Mallya, dyrektor Force India, dał do zrozumienia, że ​​ma nadzieję na znaczną ewolucję swoich jednomiejscowych bolidów przed GP Singapuru.

opublikowany 29/08/2015 à 13:09

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Force India chce zasadniczej ewolucji Singapuru

Mieszany wynik Force India na GP Belgii, z 5. miejscem Sergio Péreza i wycofaniem się Nico Hülkenberg, zepchnęło drużynę Indii z powrotem na 6. miejsce w Mistrzostwach Producentów, à punkt lotosu F1 Zespół . Jeśli VJM08 już dobrze ewoluowały od początku roku, inżynierowie muszą jeszcze poprawić swoje osiągi, aby pozostać w grze w drugiej części sezonu.

« Chciałbym, aby kolejny ważny rozwój nastąpił podczas GP Singapuru (18-20 września) »– wskazał Vijay Mallya, dyrektor Force India oficjalna strona F1. „Tory, które napotkamy w nadchodzących miesiącach, są dość zróżnicowane. Monza jest podobna do Spa, jest torem dużych prędkości, natomiast Singapur jest zupełnie inny (tor miejski). Zawsze mówiłem moim inżynierom, że nie możemy mieć jednomiejscowy doskonały na niektórych torach i opóźniony w innych. Potrzebujemy konkurencyjnego samochodu na wszystkich torach i myślę, że nam się to udało…”

Vijay Mallya uważa, że ​​ogromne inwestycje nie są obowiązkowe, aby osiągnąć dobre wyniki. „Jeśli porównamy wyniki z wydanymi kwotami i przyjrzymy się wydatkom innych, możemy uwierzyć, że to prawda. Ale lubimy operować na małym statku, z dobrą atmosferą, dobrymi pilotami i dużym zaangażowaniem naszej załogi”– dodał indyjski biznesmen. „Jeśli ktoś powie, że Force India zmaga się ze swoimi rozmiarami, uznam to za komplement. Jest nas mniej niż 400 osób i jestem pewien, że nie muszę podwajać siły roboczej, aby zyskać miejsca w stawce…”

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz