Hamilton: Mercedes mógł ożywić GP Rosji

Lewis Hamilton był rozczarowany odejściem Nico Rosberga na emeryturę, podczas gdy Niemiec prowadził przed podwójnym mistrzem świata podczas GP Rosji rozgrywanego w Soczi.

opublikowany 11/10/2015 à 16:38

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Hamilton: Mercedes mógł ożywić GP Rosji

Si Lewis Hamilton był zachwycony faktem, że odniósł dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie podczas GP Rosji, 42. w swojej karierze, wygrywając drugi rok z rzędu w Soczi, Brytyjczyk wyraził ubolewanie, że spotkał swojego kolegę z drużyny Nico Rosberg odchodzi w pierwszych okrążeniach, podczas gdy zdobywca pole position utrzymał przewagę na starcie nad aktualnym mistrzem świata.

„Byłem podekscytowany, ponieważ na początku byliśmy blisko”., rozpoznał Lewisa Hamiltona po Grand Prix Rosji. „Wyglądało na to, że mamy przed sobą dobry wyścig i pomyślałem, że dobrze jest mieć dobry występ. Myślałem, że popełnił błąd na pierwszym zakręcie, wjeżdżając nieco szeroko, ale być może miał już problemy ze swoim samochodem. To bardzo niefortunne dla zespołu, który ciężko pracował, że oba samochody dojechały na metę w ten weekend. »

Alors, że Mercedes zdobywa tytuł producentów, Lewis Hamilton ma 66 punktów przewagi Sebastian Vettel który stał się najbliższym przeciwnikiem Brytyjczyka po odejściu Nico Rosberga.

Zapraszamy do zapoznania się z analizą Grand Prix Rosji w Soczi przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępnym od poniedziałkowego wieczoru w wersji cyfrowej na wszystkich platformach oraz od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz