Hamilton nie pomoże Rosbergowi w walce z Vettelem

Jeśli Lewis Hamilton zapewni, że relacje z Nico Rosbergiem są dobre, Brytyjczyk nie ma zamiaru pomagać swojemu koledze z drużyny w meczu z Sebastianem Vettelem, nawet jeśli do zdobycia będą tytuły kierowców i producentów.

opublikowany 30/10/2015 à 13:35

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Hamilton nie pomoże Rosbergowi w walce z Vettelem

Lewis Hamilton nie ma zamiaru pomagać swojemu koledze z drużyny Nico Rosberg w walce pomiędzy nim a Sebastian Vettel. Pilot z Stabilny Ferrari ma czteropunktową przewagę nad swoim rodakiem, a do końca sezonu pozostały mu trzy Grand Prix i może zapobiec Mercedes osiągnąć dublet w rankingu Kierowców.

« Nie rozmawialiśmy o tym, ale nie sądzę, że jest to konieczne”., odpowiedział trzykrotny mistrz świata na konferencji prasowej na padoku GP Meksyku na torze Hermanos Rodriguez. „Zespół nie prosił mnie o pomoc, a ja jestem tutaj, aby wygrywać wyścigi. Zespół wygrał Mistrzostwa Producentów i myślę, że pomoc nie przyniosłaby zespołowi wielkich korzyści. Zobaczymy co Toto (Wolff, dyrektor wykonawczy Mercedes Motorsport) – pyta mnie. »

Lewis Hamilton zapewnia, że ​​nie ma problemu ze swoim kolegą z drużyny, nawet jeśli Nico Rosberg był zły na manewr Brytyjczyka podczas GP USA w Austin (Teksas) 25 października. „Być może Toto uważa, że ​​powinien omówić to z Nico, aby zobaczyć, co ma na myśli. Zdecydowanie nie chcemy żadnych napięć w zespole. Staramy się zachować przejrzystość”– powiedział trzykrotny mistrz świata.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz